Body-Solid

Body-Solid Halterbank - Body-Solid Chest Bench LVBP
- ✓Onafhankelijk vergeleken & getest
- ✓Veilig & direct afrekenen bij Betersport
- ✓Beste prijs – vandaag voor je gecheckt
- ✓Via onze link betaal je geen cent extra
- Gewicht: 70 KG
- Afmetingen: 176 x 135 x 77 cm
- Breedte (cm): 135
- Hoogte (cm): 77
- Lengte (cm): 176
De Body-Solid Halterbank – Body-Solid Chest Bench LVBP is een stevige en veelzijdige halterbank die perfect is voor het uitvoeren van diverse oefeningen, zoals bankdrukken en flyes. Met een gewicht van 70 kg en een afmeting van 176 x 135 x 77 cm biedt deze bank stabiliteit en comfort tijdens je trainingen.
Deze halterbank is ideaal voor zowel beginners als gevorderde sporters die hun krachttraining serieus willen aanpakken. Dankzij de solide constructie kun je met vertrouwen aan je doelen werken, of je nu thuis of in een commerciële sportschool traint.
Waarom kiezen voor de Body-Solid Halterbank – Body-Solid Chest Bench LVBP?
- Stevige constructie van 70 kg voor optimale stabiliteit tijdens zware trainingen.
- Ruime afmetingen van 176 x 135 x 77 cm zorgen voor voldoende ruimte en comfort tijdens oefeningen.
- Ideaal voor diverse oefeningen, waardoor je meerdere spiergroepen effectief kunt trainen.
- Geschikt voor zowel thuisgebruik als commerciële sportscholen, wat de bank veelzijdig maakt.
Voor wie is de Body-Solid Halterbank – Body-Solid Chest Bench LVBP?
De Body-Solid Halterbank – Body-Solid Chest Bench LVBP is geschikt voor iedereen die serieus aan krachttraining wil doen. Of je nu een beginner bent die net begint met trainen of een ervaren sporter die zijn techniek wil verbeteren, deze halterbank biedt de stabiliteit en veelzijdigheid die je nodig hebt om je trainingen effectief uit te voeren.
Bekijk het volledige aanbod halterbanken in onze shop.
Specificaties
- MerkBody-Solid
- Gewicht70 KG
- Afmetingen176 x 135 x 77 cm
- Breedte (cm)135
- Hoogte (cm)77
- Lengte (cm)176
Veelgestelde vragen
Wat zijn de afmetingen van de Body-Solid Halterbank - Body-Solid Chest Bench LVBP?
De Body-Solid Halterbank - Body-Solid Chest Bench LVBP heeft afmetingen van 176 cm lang, 135 cm breed en 77 cm hoog, wat zorgt voor een ruime en comfortabele trainingservaring.
Is de Body-Solid Halterbank - Body-Solid Chest Bench LVBP geschikt voor thuisgebruik?
Ja, deze halterbank is zeer geschikt voor thuisgebruik. De stevige constructie en veelzijdigheid maken het een uitstekende keuze voor iedereen die serieus aan krachttraining wil doen.
Hoe zwaar is de Body-Solid Halterbank - Body-Solid Chest Bench LVBP?
De Body-Solid Halterbank - Body-Solid Chest Bench LVBP weegt 70 kg, wat bijdraagt aan de stabiliteit en veiligheid tijdens je trainingen.
Vaak samen bekeken
Gerelateerde producten
Body-Solid
Body-Solid
Body-Solid Cable Crossover - Body-Solid GCCO150
Body-Solid