WaterRower

WaterRower M1 LoRise Roeitrainer
- ✓Onafhankelijk vergeleken & getest
- ✓Veilig & direct afrekenen bij Fitwinkel
- ✓Beste prijs – vandaag voor je gecheckt
- ✓Via onze link betaal je geen cent extra
Ook te koop bij 2 shops
| Fitwinkel laagste prijs | € 2.099,00 | Bekijk |
| Fitnessapparaat.nl | € 2.099,00 | Bekijk |
- Maximaal gewicht: 120 kg
- Zithoogte: 30 cm
- Weerstandstype: Waterweerstand
- Monitor functies: Afstand, wattage, slagfrequentie, totale afstand, hartslag
- Zitting type: Ergonomisch
De WaterRower M1 LoRise Roeitrainer is een hoogwaardige roeitrainer die speciaal is ontworpen voor thuisgebruik. Met zijn elegante ontwerp en duurzame materialen biedt deze roeitrainer een effectieve manier om je conditie en kracht te verbeteren.
Het belangrijkste voordeel van de WaterRower M1 LoRise Roeitrainer is de realistische waterweerstand, die zorgt voor een natuurlijke roeibeweging. Dit maakt het een uitstekende keuze voor zowel beginners als ervaren sporters die hun training willen optimaliseren.
Waarom kiezen voor de WaterRower M1 LoRise Roeitrainer?
- Realistische waterweerstand die je een authentieke roeibeleving biedt, waardoor je je training als effectief en motiverend ervaart.
- Compact en stijlvol design dat eenvoudig in je interieur past, ideaal voor thuisgebruik zonder in te boeten op esthetiek.
- Duurzame materialen zorgen voor een lange levensduur, waardoor je met een gerust hart kunt trainen en investeren in je gezondheid.
Voor wie is de WaterRower M1 LoRise Roeitrainer?
De WaterRower M1 LoRise Roeitrainer is geschikt voor iedereen die serieus aan zijn of haar conditie wil werken, van beginners tot gevorderden. Of je nu thuis wilt trainen of je bestaande routine wilt verbeteren, deze roeitrainer biedt de flexibiliteit en functionaliteit die je nodig hebt.
Bekijk het volledige aanbod waterroeiers in onze shop.
Specificaties
- MerkWaterRower
- Maximaal gewicht120 kg
- Zithoogte30 cm
- WeerstandstypeWaterweerstand
- Monitor functiesAfstand, wattage, slagfrequentie, totale afstand, hartslag
- Zitting typeErgonomisch
- Aantal wielen zitting8
- Aandrijfriem typePolyester band met hoge dichtheid
- Voetensteun typeFloating heel-rest
Veelgestelde vragen
Wat maakt de WaterRower M1 LoRise Roeitrainer uniek?
De WaterRower M1 LoRise Roeitrainer biedt een unieke waterweerstand die je een authentieke roeibeleving geeft. Dit maakt elke training dynamisch en uitdagend.
Is de WaterRower M1 LoRise Roeitrainer geschikt voor beginners?
Ja, de WaterRower M1 LoRise Roeitrainer is uitstekend geschikt voor beginners. De gebruiksvriendelijke bediening en de realistische weerstand helpen je om op een veilige en effectieve manier te trainen.
Hoeveel ruimte heb ik nodig voor de WaterRower M1 LoRise Roeitrainer?
Deze roeitrainer heeft een compact ontwerp, waardoor hij gemakkelijk in verschillende ruimtes kan worden geplaatst. Ideaal voor thuisgebruik, zelfs in kleinere appartementen.
Vaak samen bekeken